Krasnostawskie Stowarzyszenie

na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Get Adobe Flash player

 

Centrum Edukacji Zawodowej i Aktywizacji w Krasnymstawie oferuje współpracę przy organizacji:

-        szkoleń, warsztatów,

-        konferencji,

-        imprez okolicznościowych.

Dysponujemy salą szkoleniową o pow. 55 m2, z miejscami dla ok.50 osób. Sala wyposażona jest w tablicę multimedialną z rzutnikiem.

Lokalizacja: Krasnystaw, ul.Piłsudskiego 66A. 

Budynek i sale są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

 

Dodatkowo:

-        wsparcie w rekrutacji i promocji,

-        serwis kawowy i możliwość zamówienia cateringu na miejscu,

-        odrębna sala jadalna, o pow. 32 m2, gdzie można zorganizować przerwę kawową czy szwedzki stół,

-        dostępny parking.

 

Kontakt: Krasnostawskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych,

http://www.ksnron.org/     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 82 540-60-15, t. 502-824-881

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tworzymy Centrum Edukacji Zawodowej i Aktywizacji w Krasnymstawie

 

Krasnostawskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych będzie organizatorem Centrum Edukacji Zawodowej i Aktywizacji w Krasnymstawie.  Uzyskaliśmy na ten cel grant w wysokości 150 tys. zł w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Konkurs grantowy był ogłoszony w 2016 r. przez Lokalną Grupę Działania „Krasnystaw PLUS”, natomiast 28 czerwca br. podpisaliśmy umowę z Zarządem Województwa Lubelskiego i przystępujemy do realizacji projektu.

Na utworzenie CEZiA będzie się składać  remont pomieszczeń i adaptacja budynku na ul.Piłsudskiego 66A w Krasnymstawie  do potrzeb osób niepełnosprawnych. Następnie w Centrum utworzona zostanie nowoczesna sala szkoleniowo-konferencyjna, wyposażona w sprzęt do prezentacji multimedialnych, w której będą odbywać się organizowane przez nas warsztaty i szkolenia dla osób z grup defaworyzowanych na rynku pracy, czyli osób młodych, bezrobotnych, osób 50+ i niepełnosprawnych. Sala szkoleniowo-konferencyjna będzie służyła też do organizacji konferencji i spotkań integracyjnych, a jednorazowo będzie z niej mogło korzystać 30-50 osób. W CEZiA powstanie też pomieszczenie biurowe, w którym zorganizowane zostanie biuro karier, które do tej pory prowadziliśmy w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej. Działania edukacyjne, aktywizacyjne i integracyjne będą rozwijały potencjał społeczny i zawodowy uczestników poprzez szkolenia zawodowe, warsztaty przedsiębiorczości i umiejętności miękkich.  Otwarcie Centrum planujemy jesienią, po zakończeniu prac remontowych. Jednak już teraz zapraszamy do współpracy partnerów samorządowych, organizacje pozarządowe, instytucje i partnerów biznesowych, którzy chcą korzystać z  tego zaplecza i współtworzyć z nami jego ofertę.